Про проектМета проекту: 
Підтримка суспільно-економічного сталого розвитку країн, що розвиваються, у виконанні заходів, котрі мають на меті підвищення рівня освіти і професійної кваліфікації суспільства через запровадження елементів підприємницької освіти в школі.
Конкретні цілі:
Розвиток в учнів та вчителів культури підприємництва та необхідних компетентностей для досягнення успіху в бізнесі або професійній кар'єрі;
Обмін досвідом у запровадженні в шкільній практиці заходів, пов'язаних із розвитком професійної активності та підприємливості;
Цільова група проекту:
Вчителі та учні старших класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Приймають участь у проекті: 
10 областей України
Проект заплановано на 2 роки і перший рік реалізації складається з 4 компонентів:
1. Тренери (Навчання українських експертів для підтримки розвитку вчителів і шкільних психологів у сфері реалізації завдань щодо професійної активності та підприємливості учнів).
2. Шкільні лідери (підготовка вчителів українських шкіл і шкільних психологів до підтримки розвитку учнів у сфері професійної активності та підприємництва).
3. Шкільні клуби підприємництва (підготовка учнів до активності на ринку праці та активного та підприємницького ставлення).
4. Інтернет платформа проекту (підсилення компонентів 1, 2, 3 та координації, моніторингу і пропагування проекту).


     Київська область посідає місце в першій десятці областей України, що взяли участь у проекті «Шкільна академія підприємництва».
     Партнерський договір про реалізацію проекту був підписаний Центром Розвитку Освіти (Республіка Польща) та Львівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти (Україна) 3 серпня 2012 року.
     Підставою для ініціації проекту є загальноєвропейські рекомендації щодо ціложиттєвої освіти, у яких сьома ключова життєва компетентність – ініціативність та підприємливість як здатність особи втілювати ідеї у життя. Ця компетентність охоплює творчість, інноваційність, здатність іти на ризик, а також уміння планувати заходи та здійснювати їх для досягнення поставлених цілей.
     Проект виконується за фінансової підтримки Міністерства Закордонних Справ Республіки Польщі у межах програми закордонної допомоги у 2012 р.
Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 є одним із пілотних закладів, які беруть участь в проекті

Немає коментарів:

Дописати коментар